ELTON JOHN revival

   

       je skupinou šesti hudebníků zabývajících se produkcí britské superstar Eltona Johna. Je to hudba velmi inteligentní, plná krásných hudebních nápadů, invence a pozitivní energie. Jedná se o soubor, hrající výhradně na živo, který dokáže publikum pobavit nejen hudební složkou produkce, ale také vizuálně a mluveným slovem. Hudebníci vystupují v kostýmech, navozujících atmosféru doby květinových dětí, doplněných o velmi elegantní obuv. Náš revival je unikátní svým osobitým pojetím hudby Eltona Johna a aranžemi, plnými vokálů a instrumentálních sól. Nově jsme zařadili do naší show také hosta ( Tinu Turner ), která publikum dostane do varu. Jsme jediným souborem v České republice, zabývající se seriózně tvorbou tohoto britského zpěváka, jehož hudba učarovala miliónům fanoušků po celém světě.
          Elton John revival show trvá cca 70 – 90 minut a jsou produkovány nejslavnější melodie tohoto světoznámého umělce. Za všechny mohu jmenovat soundtrack k filmu Lví král ( Can You Feel The Love Tonight ), nebo skladbu, kterou sám autor věnoval princezně Dianě a osobně ji zpíval na jejím pohřbu ( Candle In The Wind ). Hrajeme i skladby, které strhnou posluchače svým rytmem a atmosférou, jako jsou I´m Still Standing, Crocodile Rock, nebo Saturday Night's Alright For Fighting. Nezbývá, než Vám popřát krásný hudební zážitek.

   Tuto show je možno také spojit s vystoupením kapely RK Band, která je schopna se svým širokým repertuárem odehrát jak ples, tak taneční zábavu , což je ideální řešení pro organizátory kulturních akcí, kdy stejní hudebníci jsou schopni obstarat jak hudbu k tanci ( RK Band -  rk-band.webno de.cz ), tak program ( Elton John revival ) za zajímavých ekonomických podmínek.

   Máme k dispozici i ozvučovací aparaturu a jsme schopni si některé akce sami ozvučit. Vše záleží na velikosti ozvučovaného prostoru a počtu posluchačů. Podrobnosti o této možnosti viz Kontakt .

Členové kapely:

Elton ( Radek Kňura ) - piáno, zpěv

Tina ( Petra Škutová ) - akustická kytara, zpěv

 Petr Bezděk - elektrická kytara, zpěv

 Michal Valenta - klávesy

Petr Ostrý - bicí

 Robert ( Balin ) Bálek - basová kytara

Foto - Video       

 

V galerii si můžete nově prohlédnout fotky z vystoupení na plesu sportovců v Chebu, které proběhlo 7.3.2015.

 

Zprávy od fanoušků

Datum: 24.07.2016

Vložil: Radek

Titulek: Zpráva

Budeme moc rádi, když nám pošlete nějakou zprávu ohledně toho, jak se vám naše vystoupení líbilo, případně co jste na něm postrádali. Děkujeme.

Přidat nový příspěvek

Nově jsme vytvořili krátkou prezentaci Elton John revivalu, kterou si můžete prohlédnout zde:

Je tu jeden vánoční dárek pro všechny fanoušky Elton John revivalu v podobě zkráceného záznamu našeho koncertu na Náměstí TGM v Přerově ze dne 11.12.2012.

Za tento záznam děkujeme panu Repáčovi z firmy TV Lipník ( www.tvlipnik.cz ).