ELTON JOHN revival

   

       je skupinou šesti hudebníků zabývajících se produkcí britské superstar Eltona Johna. Je to hudba velmi inteligentní, plná krásných hudebních nápadů, invence a pozitivní energie. Jedná se o soubor, hrající výhradně na živo, který dokáže publikum pobavit nejen hudební složkou produkce, ale také vizuálně a mluveným slovem. Hudebníci vystupují v kostýmech, navozujících atmosféru doby květinových dětí, doplněných o velmi elegantní obuv. Náš revival je unikátní svým osobitým pojetím hudby Eltona Johna a aranžemi, plnými vokálů a instrumentálních sól. Nově jsme zařadili do naší show také hosta ( Tinu Turner ), která publikum dostane do varu. Jsme jediným souborem v České republice, zabývající se seriózně tvorbou tohoto britského zpěváka, jehož hudba učarovala miliónům fanoušků po celém světě.
          Elton John revival show trvá cca 70 – 90 minut a jsou produkovány nejslavnější melodie tohoto světoznámého umělce. Za všechny mohu jmenovat soundtrack k filmu Lví král ( Can You Feel The Love Tonight ), nebo skladbu, kterou sám autor věnoval princezně Dianě a osobně ji zpíval na jejím pohřbu ( Candle In The Wind ). Hrajeme i skladby, které strhnou posluchače svým rytmem a atmosférou, jako jsou I´m Still Standing, Crocodile Rock, nebo Saturday Night's Alright For Fighting. Nezbývá, než Vám popřát krásný hudební zážitek.

   Tuto show je možno také spojit s vystoupením kapely RK Band, která je schopna se svým širokým repertuárem odehrát jak ples, tak taneční zábavu , což je ideální řešení pro organizátory kulturních akcí, kdy stejní hudebníci jsou schopni obstarat jak hudbu k tanci ( RK Band -  rk-band.webno de.cz ), tak program ( Elton John revival ) za zajímavých ekonomických podmínek.

   Máme k dispozici i ozvučovací aparaturu a jsme schopni si některé akce sami ozvučit. Vše záleží na velikosti ozvučovaného prostoru a počtu posluchačů. Podrobnosti o této možnosti viz Kontakt .

Členové kapely:

Elton ( Radek Kňura ) - piáno, zpěv

Tina ( Petra Škutová ) - akustická kytara, zpěv

 Petr Bezděk - elektrická kytara, zpěv

 Michal Valenta - klávesy

Petr Ostrý - bicí

 Robert ( Balin ) Bálek - basová kytara

Foto - Video       

 

Níže si můžete prohlédnout video ze Silvestrovského koncertu revivalu Eltona Johna v Košicích dne 31.12.2023.