ABBA revival

      je skupinou čtyř hudebníků, jimž učarovala hudba této fenomenální a nadčasové kapely, která v 70. a 80. letech pravidelně obsazovala žebříčky světových hitparád. ABBA revival show vždy dokáže zaujmout díky precizním pěveckým výkonům všech hudebníků, ale také díky naší snaze o zapojení publika do společné zábavy.  Je to zkrátka show plná pozitivní energie s cílem dobře naladit a hlavně pobavit publikum. 

    ABBA revival show  trvá cca. 70 – 90 minut a jsou produkovány nejznámější hity této legendární švédské čtyřky ( Danc ing Queen, Honey honey, Mamma mia, The winner takes it all ... ) včetně taneční choreografie. Skladby byly nastudovány jak podle studiových nahrávek, tak podle video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje přesnost hudebního provedení a dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé skladby. 

    Naši ABBA revival show je možno také spojit s vystoupením kapely RK Band, která je schopna se svým širokým repertuárem odehrát jak ples, tak taneční zábavu, což je ideální řešení pro organizátory kulturních akcí, kdy stejní hudebníci jsou schopni obstarat jak hudbu k tanci ( RK Band - rk-band.webnode.cz ), tak program ( ABBA revival ) za zajímavých ekonomických podmínek.

   ABBA revival má k dispozici i ozvučovací aparaturu a jsme schopni si některé akce sami ozvučit. Vše záleží na velikosti ozvučovaného prostoru a počtu posluchačů. Podrobnosti o této možnosti viz Kontakt .

Členové kapely:

Agnetha ( Aneta Hošťálková ) - zpěv

 Anni-Frid ( Eva Šatánková ) - zpěv

 Benny ( Radek Kňura ) - klávesy, zpěv

 Björn ( Petr Bezděk, Jiří Butor ) - elektrická kytara, zpěv

Robert ( Balin ) Bálek - baskytara

Petr Ostrý, Ivo Juráš - bicí

Foto    -    Video

Dne 13.6.2018 proběhla opět po roce báječná akce ve Slatině. Skvěle ji pro vás znovu nafotil pan Cenek, jemuž moc děkujeme. Fotky si můžete prohlédnout v galerii.

 
 
 

Prohlédněte si video z Akuna show ze dne 23.6.2013 v Přerově.

Zprávy od fanoušků

Datum: 03.12.2018

Vložil: JamesFar

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum: 30.11.2018

Vložil: Davidguida

Titulek: Выездной шиномонтаж

Выездной мобильный шиномонтаж в Москве и МО круглосуточно!
Мегафон: +7(495)908-97-71
Мтс: +7(915)448-25-25
Хранение шин.
1. Шиномонтажные работы.
2. Снятие секреток.
3. Переобувка шин.
4. Ремонт проколов и порезов.
Выездной шиномонтаж 24 часа в Москве и МО.
Звоните!

Datum: 29.06.2017

Vložil: Miroslav Řeřucha

Titulek: vystoupení Slatina 2017

Dobrý den. Chtěl bych Vám(celé kapele) poděkovat za krásné včerejší vystoupení v Brně Slatině. Jednoduše- super vystoupení s písničkami Abba. Perfektní hudební výkony a jisté vokály (hlas Fridy byl excelentní), vzájemná propojenost kapely a diváků nedají mnohým účastníkům na tento večer zapomenout. Byl jsem na vystoupení již potřetí, včetně té s průtrží mračen, ale nyní to bylo to pravé. Slatinské náměstí ma akustické zvláštnosti. Bohužel poslech u restaurace na druhé straně pódia je katastrofální a proto jsem první vystoupení zcela odsoudil, jako zvukařsky špatné. Časem doby s dalšími účastníky jsem tuto skutečnost odhalil a letos jsem byl před pódiem. Bylo to zcela jiný kafe. Měl bych, jako osoba starší, angličtiny neznalá(věřím, že nás je víc), jeden návrh, zda by nemohlo byt na pódiu pro posluchače instalováno větší čtecí zařízení. Určitě by to atmosféře podobných akcí pomohlo. Měl bych ještě dvě zvídavé otázky. Díval jsem se na vaše webové stránky, kde jsem zjistil, že někteří členové skupiny jsou alternováni. Můžete mi prosím napsat slatinskou sestavu? A tou druhou je, že někteří členové jsou údajně brňáci? Děkuji za odpověď a přeji celé skupině, ať radost z písniček skupiny Abba rozdávají co nejdéle. S pozdravem Ing. Miroslav Řeřucha

Datum: 29.06.2017

Vložil: Radek ( Benny )

Titulek: Re: vystoupení Slatina 2017

Dobrý den, pane Miroslave ,
jsme moc rádi, že se Vám naše vystoupení líbilo a věřte, že i nám se atmosféra ve Slatině líbila, protože místní publikum je prostě Super ! Pokud jde o sestavu, která ve Slatině letos vystoupila, tak byla taková:
Frida - Petra Hrozová
Aghnita - Lucka Vaškových
Benny - Radek Kňura
Bjorn - Petr Bezděk
Basa - Robert Bálek
Bicí - Petr Ostrý
Brňáci mezi námi nejsou. Kromě Lucky, která pochází z Přerova a žije v Praze jsme všichni Hraničáci.
Mám na Vás ještě dotaz, jaké čtecí zařízení máte na mysli ?
Mějte se krásně a příští rok na viděnou.
S pozdravem Radek.

Datum: 29.06.2017

Vložil: Řeřucha

Titulek: Re: Re: vystoupení Slatina 2017

Byl to takový nápad, protože si většinou pobrukuji melodii bez textu. Čtecí zařízení by muselo být dostatečně velké, aby se dalo přečíst třeba ze vzdálenosti 30m. Kdyby se to vymakalo i s překladem, tak by to chybu nemělo. Myslím, že to používají divadla např. při představení v originálu. Na zobrazovací ploše jde cizí i český text pro diváky. Určitě to něco stojí, práce více, ale určitě by to bylo dobré a pro diváky v mnohém přínosné. MŘ

Datum: 30.06.2017

Vložil: Radek ( Benny )

Titulek: Re: Re: Re: vystoupení Slatina 2017

Pane Miroslave, není to špatný nápad, jen technicky a finančně neřešitelný. Tak snad vás toto neodradí od další návštěvy našeho vystoupení.

Datum: 12.07.2017

Vložil: Řeřucha

Titulek: Re: Re: Re: Re: vystoupení Slatina 2017

Určitě mě to neodradí a už se těším na příští rok ve Slatině. Hodně zdaru vaší skupině a písničkám skupiny ABBA.

Datum: 14.06.2018

Vložil: Miroslav Řeřucha

Titulek: Re: Re: Re: Re: vystoupení Slatina 2017

Tak po roce Vás abbáky opět zdravím a blahopřeji k pěknému vystoupení v Brně Slatině. Opět se ukázalo, že písničky Abby ve Vašem podání posluchače neustále táhnou. I počasí se k Vám v rámci možností zachovalo přívětivě. Mohu porovnávat s minulými vystoupeními, ikdyž ty zhruba před 5-ti roky jen obecně, protože jsem seděl naproti, kde je hrozná akustika. To, že přišel včera posluchač a žádal o zesílení, že na druhé straně neslyší, možná přineslo opačný efekt, protože v areálu se zvuk hrozně odráží. Oproti loňsku se mi koncert líbil o něco méně. V některých místech Váš vokál výrazně převládl nad zpěvačkami. Dále, loňská Frida byla asi nepřekonatelná, hlasově excelentní a upřímně, těšil jsem se letos na ni. Letošní zpěvačky byly v náročnějších pasážích slabší a nejisté, ale v běžném zpěvu byly dobré. Chyběl mi i vstup zpěvaček do publika a společný zpěv. Možná se to uskutečnilo v poslední části koncertu, ale z vážných důvodů jsem musel na poslední třetinu odejít. Omluvte můj laický pohled na koncert, někdy možná až příliš subjektivně kritický.
Koncert se určitě všem přítomným líbil a už se těším(e) na příští rok. Tak ať se daří. Miroslav Řeřucha

Datum: 05.01.2017

Vložil: Milan

Titulek: Silvester 2016 na Novej Dubnici

Ďakujeme za užasné vystúpenie a aj pri -5 nám bolo teplo a vydržali sme do konca tancovať , spievať a aj tlieskať za parádne výkony celeho súboru ! Tento spôsob vítania nového roku by som prijal aj nabudúce ,budem tlmočiť vedeniu mesta: Nie ohňostroj, radšej Abba revival!

Datum: 10.01.2017

Vložil: Radek ( Benny )

Titulek: Re: Silvester 2016 na Novej Dubnici

Milane, moc děkujeme za slova chvály a pokud se s pořadately v Novej Dubnici dohodneme, rádi u vás opět vystoupíme. Takže dovi nabudůce.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Následuje několik fotek s fanoušky, které pochází z nejpovedenějších koncertů našeho ABBA revivalu: