ABBA revival

 

      je skupinou čtyř hudebníků, jimž učarovala hudba této fenomenální a nadčasové kapely, která v 70. a 80. letech pravidelně obsazovala žebříčky světových hitparád. ABBA revival show vždy dokáže zaujmout díky precizním pěveckým výkonům všech hudebníků, ale také díky naší snaze o zapojení publika do společné zábavy.  Je to zkrátka show plná pozitivní energie s cílem dobře naladit a hlavně pobavit publikum. 

    ABBA revival show  trvá cca. 70 – 90 minut a jsou produkovány nejznámější hity této legendární švédské čtyřky ( Danc ing Queen, Honey honey, Mamma mia, The winner takes it all ... ) včetně taneční choreografie. Skladby byly nastudovány jak podle studiových nahrávek, tak podle video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje přesnost hudebního provedení a dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé skladby. 

    Naši ABBA revival show je možno také spojit s vystoupením kapely RK Band, která je schopna se svým širokým repertuárem odehrát jak ples, tak taneční zábavu, což je ideální řešení pro organizátory kulturních akcí, kdy stejní hudebníci jsou schopni obstarat jak hudbu k tanci ( RK Band - rk-band.webnode.cz ), tak program ( ABBA revival ) za zajímavých ekonomických podmínek.

   ABBA revival má k dispozici i ozvučovací aparaturu a jsme schopni si některé akce sami ozvučit. Vše záleží na velikosti ozvučovaného prostoru a počtu posluchačů. Podrobnosti o této možnosti viz Kontakt .

Členové kapely:

Agnetha ( Aneta Hošťálková, Katka Kapková ) - zpěv

 Anni-Frid ( Eva Šancová, Markéta Lásková ) - zpěv

 Benny ( Radek Kňura ) - klávesy, zpěv

 Björn ( Petr Bezděk, Martin Valenta ) - elektrická kytara, zpěv

Robert Bálek, Michael Máša - baskytara

Petr Ostrý, Ivo Juráš - bicí

Foto    -    Video

V pátek 1.9.2023 jsme odehráli krásnou akci v Družci v rámci muzikantských slavností. Níže můžete shlédnout video z této akce.

V sobotu 29.7.2023 jsme odehráli parádní akci v Hodslavicích. Tady nabízíme pár fotek k nahlédnutí. Zbytek pak v galerii.